Služby

RESTAURACE
 
V přízemí Hotelu Bělohlávek je Vám k dispozici prostorná restaurace a nekuřácký salonek s příjemným posezením. 
 
Celková kapacita restaurace je 50 míst, k pořádání menších oslav a setkání je možno využít i salonek s kapacitou 25 osob. 
 
Za příznivého počasí Vás rádi obsloužíme v naší zahradní restauraci s kapacitou 50 míst. 
 
Nabízíme poctivou domácí českou kuchyni - můžete si vybrat z našeho stálého nabídkového jídelního lístku nebo ochutnat naše vyhlášené polední menu.
 
Restaurace je také skvělým místem k pořádání svateb a jiných akcí. 
 
V naší restauraci přijímáme všechny standardní platné stravenky.
 
Každý den od 11:00 do 14:00 hodin pro Vás máme přichystáno polední menu.
 
Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru hotelnictví nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Ať už se jedná o vybavení pokoje či příznivé ceny, náš hotel je tou správnou volbou. Přijeďte, budete mile překvapeni.
 
 

REZERVACE, CENÍK

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování v Hotelu Bělohlávek doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Náš personál Vám ochotně sdělí aktuální platné ceny a také Vám pomůže vyřídit Vaši rezervací tak, aby splňovala Vaše požadavky.

POKOJE

Přesvědčte se, že pobyt v Hotelu Bělohlávek pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení.

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode